Reklama

Dwie osoby w szpitalu po zdarzeniu drogowym na moście w Wiźnie [FOTO]

11/08/2023 14:34

Utrudnienia na drodze krajowej nr 64. W rejonie mostu w Wiźnie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednośladu. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o godz. 13:46. 

- Najprawdopodobniej przed motocykl wybiegły dwa psy. Kierujący motocyklem nie zdążył wyhamować i przewrócił się. Kierujący i jego pasażerka zabrani do szpitala - przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Kierujący jednośladem był trzeźwy. Uwaga na utrudnienia. Na miejscu pracują służby.

 

[AKTUALIZACJA 15:15]

Policja przekazała, że droga jest już przejezdna.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości