Reklama

Dwóch pijanych kierowców ciężarówek straciło prawo jazdy

31/03/2023 16:32

Policjanci z kolneńskiej drogówki zatrzymali w ciągu jednej dobry prawo jazdy dwóm kierowcom będącym pod wpływem alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

Dwa zatrzymania jednego dnia


- Tylko jednego dnia, na terenie Kolna policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli 2 ciężarówki, których kierowcy jechali po alkoholu. Na pierwszego z nich mundurowi zwrócili uwagę, bo przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Badanie alkomatem wykazało, że 49-latek miał ponad 0,2 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec powiatu piskiego za przejechanie "na czerwonym" został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych oraz 15 punktami - informuje KPP Kolno


Ponad 0,3 promila w organizmie

Reklama


Kolejny kierowca, który zdecydował się wsiąść za kierownicę po alkoholu został zatrzymany pół godziny później przez tych samych policjantów. W tym przypadku badanie alkomatem 36-latka wykazało ponad 0,3 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali obu mężczyznom prawa jazdy - informuje KPP Kolno

 

źródło: KPP Kolno

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości