Reklama

Dwulatek wypadł z okna

04/05/2011 11:06

Do dramatycznego zdarzenia doszło dziś rano w jednym z bloków przy ul. Polowej. Z okna mieszkania na pierwszym piętrze wypadło dwuletnie dziecko. W stanie ciężkim przebywa w szpitalu.

Do wypadku doszło na ul. Polowej 55B. Ok. godz. 8 rano z okna jednego z mieszkań na pierwszym piętrze wypadło małe dziecko.

Jak informuję policjanci, w tym czasie w pokoju nie było rodziców dwulatka. Dziecko w ciężkim stanie trafiło na oddział intensywnej opieki medycznej w łomżyńskim szpitalu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości