Do dramatycznego zdarzenia doszło dziś rano w jednym z bloków przy ul. Polowej. Z okna mieszkania na pierwszym piętrze wypadło dwuletnie dziecko. W stanie ciężkim przebywa w szpitalu.
Do wypadku doszło na ul. Polowej 55B. Ok. godz. 8 rano z okna jednego z mieszkań na pierwszym piętrze wypadło małe dziecko.
Jak informuję policjanci, w tym czasie w pokoju nie było rodziców dwulatka. Dziecko w ciężkim stanie trafiło na oddział intensywnej opieki medycznej w łomżyńskim szpitalu.