Mirosław Dymek i Piotr Zinkiewicz od wczoraj nie szkolą już piłkarzy ŁKS 1926. "Zarząd ŁKS 1926 podjął decyzję, że w ostatnich 3 kolejkach III ligi piłki nożnej rozgrywanych w 2011 roku drużynę biało-czerwonych poprowadzi duet trenerski Marcin Mroczkowski-Jacek Lis"- czytamy na oficjalnej stronie łomżyńskiego klubu.
Zarząd ŁKS 1926 informuje, że decyzja o "zaprzestaniu dalszej współpracy" została podjęta wspólnie, przez Zarząd klubu oraz trenerów Mirosława Dymka i Piotra Zinkiewicza.
"Tym samym białostoccy szkoleniowcy przestali pełnić funkcję trenerów naszej drużyny"- informuje Zarząd.
W komunikacie wydanym przez władze klubu czytamy, że "Mirosław Dymek i Piotr Zinkiewicz prowadzili ŁKS 1926 od 7 lipca 2010 r. Przez niemal 16 miesięcy w 39 z 51 oficjalnych spotkań (44 ligowe i 7 pucharowych) odnieśli zwycięstwa z drużyną Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926. W ubiegłym sezonie szkoleniowcy wywalczyli awans do III ligi, jak również Puchar Polski na szczeblu województwa podlaskiego".
W ostatnich trzech kolejkach III ligi rozgrywanych w tym roku, łomżyńską drużynę poprowadzi Marcin Mroczkowski i Jacek Lis.