Reklama

Dzień Kobiet na „Białym Orliku”!

08/03/2021 07:27

8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna poczuć się wyjątkowo! Choć do tradycji przeszły już romantyczne spacery i wykwintne kolacje, to dla Pań oczekujących w swoje święto odrobiny szaleństwa, Miasto Łomża i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przygotowali specjalną ofertę!

Zachęcamy, aby w słonecznej aurze i towarzystwie bliskich w najbliższy poniedziałek odwiedzić lodowisko „Biały Orlik” przy ul. Katyńskiej 3, gdzie decyzją prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego z darmowego wejścia skorzystać będą mogły przedstawicielki płci pięknej!

Godziny tercji poniedziałek-niedziela
9:30 – 10:20 I tercja
10:20 – 10:40 przerwa techniczna
10:40 – 11:30 II tercja
11:30 – 11:50 przerwa techniczna
11:50 – 12:40 III tercja
12:40 – 13:00 przerwa techniczna
13:00 – 13:50 IV tercja
13:50 - 14:35 przerwa techniczna na czyszczenie lodu
14:35 – 15:25 V tercja
15:25 – 15:55 przerwa techniczna
15:55 – 16:45 VI tercja
16:45 – 17:15 przerwa techniczna
17:15 – 18:05 VII tercja
18:05 - 18:50 przerwa techniczna na czyszczenie lodu
18:50 - 19:40 VIII tercja
19:40 - 20:10 przerwa techniczna
20:10 - 21:00 IX tercja
21:00 - 21:15 przerwa techniczna
21:15 - 22:05 X tercja
22:05 zamknięcie wypożyczalni

Na lodowisku obowiązuje limit do 50 osób na jednej tercji. Wypożyczalnia dysponuje łyżwami oraz sprzętem do ostrzenia łyżew. Na terenie obiektu oraz w kolejkach obowiązkowe jest noszenie maseczki oraz dystans społeczny.

Więcej informacji:

Reklama

Sezonowe lodowisko "Biały Orlik"

ul. Katyńska 3

tel. 728 998 317

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości