W minioną sobotę na posesji Państwa Danuty i Antoniego Rafałowskich przy ul. Sosnowej w Łomży zgromadziło się ok. 70 osób aby już po raz dziesiąty świętować DZIEŃ SĄSIADA. W tym roku spotkanie po raz pierwszy przeniesiono z posesji Państwa Marii i Emiliana Kudybów na sąsiedzki, niezwykle malowniczy ogród.
Ta wyjątkowa impreza rodzinna obfitowała w szereg atrakcji które organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników. Specjalny list okolicznościowy skierował do zebranych Prezydent Miasta Łomży Mariusz Chrzanowski.
Przy dobrej muzyce i wykwintnym jedzeniu przygotowanym przez znakomite sąsiadki bawiono się do późnych godzin wieczornych. Dla osób najbardziej zaangażowanych w organizację DNI SĄSIADA zostały wręczone specjalne wyróżnienia.