Dziewczęta z piłkarskiej drużyny MOSiR Łomża pokonały w rozgrywkach I etapu XIX edycji turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" aż 5:0 zespół UKS Łomżyczka. Drużyna MOSiR, która powstała w 2017 roku przystąpiła do rozgrywek po raz pierwszy.
Żeńska drużyna U12 MOSiR Łomża, której trenerem jest Dariusz Narolewski, rozegrała mecz w trudnych warunkach pogodowych. Mimo porywistego wiatru i opadów deszczu, dziewczęta wykazały się wolą walki i determinacją. Przemyślane i dobrze wykończone akcje pozwoliły osiągnąć wynik aż 5:0 na korzyść MOSiRu. Kolejny etap rozgrywek w ramach XIX edycji turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" rozegrany zostanie wiosną 2019 roku.
Zespół MOSiR Łomża powstał w 2017 roku i mimo krótkiego stażu, może pochwalić się dobrymi wynikami. Anna Popkowska i Nina Mioduszewska zostały ponownie powołane do kadry województwa podlaskiego. Dziewczęta rozegrają mecz już 30 października w Toruniu.
Młode zawodniczki czeka teraz sezon przygotowawczy, treningi będą odbywały się w nowoczesnej hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży.