Reklama

Dziewczęta z UKS 4 Łomża znów górą

16/11/2020 08:04

Kolejne zwycięstwo w Mazowieckiej Lidze U13 mają na swoim koncie zawodniczki UKS 4 Łomża. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 pokonały drużynę Kusy Łomianki 61:60.

 „Do ostatniej minuty walka była naprawdę zacięta. W pierwszej kwarcie nasze dziewczyny wysunęły się na prowadzenie, ale w drugiej i trzeciej kwarcie to rywalki zdobyły więcej punktów. Nie daliśmy jednak za wygraną, nadrobiliśmy straty i zwyciężyliśmy ten mecz” – komentuje trener Daniel Chojnowski

UKS 4 Łomża ma za sobą cztery mecze w rundzie zasadniczej, wszystkie wygrane. W dalszym ciągu utrzymuje pierwsze miejsce w tabeli.

„Gratulujemy wszystkim zawodniczkom świetnych wyników i życzymy dalszych sukcesów! Cieszymy się, że Wasza ciężka i solidna praca daje tak świetne rezultaty” - prezes Marcin Piotrowski i cały zarząd UKS 4 Łomża.

Reklama

fot. nadesłane 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości