Kolejne zwycięstwo w Mazowieckiej Lidze U13 mają na swoim koncie zawodniczki UKS 4 Łomża. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 pokonały drużynę Kusy Łomianki 61:60.
„Do ostatniej minuty walka była naprawdę zacięta. W pierwszej kwarcie nasze dziewczyny wysunęły się na prowadzenie, ale w drugiej i trzeciej kwarcie to rywalki zdobyły więcej punktów. Nie daliśmy jednak za wygraną, nadrobiliśmy straty i zwyciężyliśmy ten mecz” – komentuje trener Daniel Chojnowski
UKS 4 Łomża ma za sobą cztery mecze w rundzie zasadniczej, wszystkie wygrane. W dalszym ciągu utrzymuje pierwsze miejsce w tabeli.
„Gratulujemy wszystkim zawodniczkom świetnych wyników i życzymy dalszych sukcesów! Cieszymy się, że Wasza ciężka i solidna praca daje tak świetne rezultaty” - prezes Marcin Piotrowski i cały zarząd UKS 4 Łomża.
Reklama
fot. nadesłane