Reklama

"Dziewiątka" mistrzem Podlasia [FOTO]

25/10/2019 08:05

Drużyna chłopców Szkoły Podstawowej nr 9 im. Księcia Mazowieckiego Janusza I w Łomży z rocznika 2008 prowadzona przez trenera Wojciecha Kamińskiego występująca w składzie: Biedrzycki – Nagdalian Kacper, Gardocki Wojciech, Górski Dominik, Konopka Filip i Krajewski Adam wywalczyła mistrzostwo województwa podlaskiego w koszykówce 3x3 w ramach Igrzysk Dzieci SZS

Zespół  „dziewiątki” rozpoczął rywalizację od przegranej 2:3 z SP 19 Białystok.  Ta przegrana pozytywnie wpłynęła na dalszą grę chłopców, którzy kolejno wygrywali z  SP 45 Białystok (8:0), z SP 3 Augustów (7:2), z SP 4 Łomża (7:5)  i w finale po zaciętej walce zrewanżowali się SP 19 Białystok wygrywając 9:7 - przekazuje Wojciech Kamiński.

Po końcowym gwizdku zapanowała wielka euforia. Chłopcy wraz z trenerem byli bardzo uradowani. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Dominika Górskiego, który otrzymał pamiątkową statuetkę. Opiekun tryumfatorów powiedział – mogłem po raz kolejny poczuć smak zwycięstwa. Choć początek turnieju nie zapowiadał się dobrze, to do końca wierzyłem w wygraną. Myślę, że to dobrze wróży na przyszłość i przełoży się na dalszą grę zespołu.

Reklama

/nadesłane/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości