Dziś ŁKS 1926 Łomża rozegra drugi mecz rundy wiosennej. W ćwierćfinałach zespół z Łomży zmierzy się z graczami Tur Bielsk Podlaski. Początek o godz. 16.00.
Dzisiejszy mecz to jedna czwarta finału w walce o Okręgowy Puchar Polski. Łomżyńscy zawodnicy zmierzą się na własnym stadionie z Turem Bielsk Podlaski.
W pierwszym meczu rundy wiosennej, rozgrywanym 2. kwietnia, ŁKS pokonał Rudnię Zabłudów 2 do 0.Tur zremisował zaś 2 do 2 z Włókniarzem.
Dzisiejszy mecz, przełożony z 27. marca, rozpocznie się o godz. 16.00.