Reklama

Dziś mecz z Turem Bielsk Podlaski

06/04/2011 04:15

Dziś ŁKS 1926 Łomża rozegra drugi mecz rundy wiosennej. W ćwierćfinałach zespół z Łomży zmierzy się z graczami Tur Bielsk Podlaski. Początek o godz. 16.00.

Dzisiejszy mecz to jedna czwarta finału w walce o Okręgowy Puchar Polski. Łomżyńscy zawodnicy zmierzą się na własnym stadionie z Turem Bielsk Podlaski.

W pierwszym meczu rundy wiosennej, rozgrywanym 2. kwietnia, ŁKS pokonał Rudnię Zabłudów 2 do 0.Tur zremisował zaś 2 do 2 z Włókniarzem.

Dzisiejszy mecz, przełożony z 27. marca, rozpocznie się o godz. 16.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości