Dziś o godz. 18:00 na stadionie przy ulicy Zjazd odbędzie się finał Okręgowego Pucharu Polski. ŁKS 1926 na własnym boisku zmierzy się z Włókniarzem Białystok. Faworytem spotkania jest oczywiście zespół z Łomży, ale czy białostoczanie odpuszczą? Zdobycie Okręgowego Pucharu Polski otwiera nam drogę do pucharowych spotkań już na szczeblu ogólnokrajowym.
Jak podaje Gazeta Wyborcza zespół z Łomży już sześciokrotnie triumfował w okręgowych rozgrywkach pucharowych. W sezonach 1976/77, 1988/89, 1989/90, 1990/91 wywalczył puchar rywalizując z ekipami z województwa łomżyńskiego. Nasz zespół zwyciężał również w zmaganiach drużyn ówczesnego województwa białostockiego w 1952r. i 1966r. , gdzie w meczu finałowym wygraliśmy z Włókniarzem 3:2.
Trener Mirosław Dymek już w poprzednim sezonie prowadząc Sokół Sokółka zdobył z nią Okręgowy Puchar Polski. Czy powtórzy swój ubiegłoroczny sukces tutaj w Łomży? Dowiemy się dzisiaj.
Kibice zapraszają wszystkich oraz zachęcają do namawiania znajomych, rodziny by byli tego ważnego dnia z piłkarzami na trybunach.
„Kto kocha Łomżyński Klub Sportowy nie może opuścić go tego dnia!”