Reklama

Dziury zgłoś sam. Naprawa ma być szybsza.

10/05/2011 04:30

Po pięciu miesiącach nowego roku, podczas którego większość łomżyńskich kierowców musiała opanować jazdę slalomem, wreszcie jest szansa, że dziury z ulic będą znikać szybciej. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej uruchomiło telefon, pod którym można zgłaszać dziury wymagające szybkiej naprawy.

- Ulica Piłsudskiego, szczególnie pas nie będący w remoncie, zjazd na Szosę Zambrowską z ronda, Zawadzka... wymieniać można bez końca. Obawiam się, że mój telefon zajmie pracownikom z godzinę- uśmiecha się z goryczą Krzysztof Kijek, łomżyński kierowca.

Łomżyński Urząd Miasta przekonuje, że telefony od łomżyniaków pozwolą drogowcom na szybszą reakcję i naprawę ubytków. Jest to też wyjście naprzeciw oczekiwaniom radnych, którzy na każdej sesji zgłaszają w interpelacjach miejsca, w których droga wymaga naprawy. 

Reklama

Teraz nie trzeba już czekać na interwencję radnych. Załatania dziury "z pierwszeństwem" można domagać się osobiście. Telefon w MPGKiM działa od poniedziału. Dziury wymagające szybkiej naprawy można zgłaszać, dzwoniąc pod nr (86) 2125169 od godz. 7.00 do 15.00, a po 15.00- pod nr (86) 2184533.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości