Starostwo Powiatowe w Łomży serdecznie przypomina o działaniu portalu "e-usługi", będącego Platformą Cyfrowego Urzędu. Projekt ten ma na celu poprawę dostępności, jakości i efektywności usług publicznych świadczonych przez Starostwo.
Dzięki nowej platformie petenci mogą załatwić wiele spraw urzędowych bez konieczności wychodzenia z domu. Portal "e-usługi" oferuje:
Starostwo Powiatowe w Łomży zaprasza do korzystania z portalu "e-usługi" i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników. Przejście do portalu znajduje się TUTAJ.
Aby skorzystać z portalu "e-usługi", należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:
