Dziś w Barczewie odbył się turniej Warmia BJJ Kids 3, w którym wystartowała 11-osobowa drużyna podopiecznych trenera Damiana Zorczykowskiego.
Występ reprezentacji Fight Clubu Łomża okazał się prawdziwym sukcesem. W klasyfikacji drużynowej ekipa zdobyła znakomite trzecie miejsce.
- Ekipa jest fenomenalna. Raz za razem wchodzili na podium! Jestem dumny z każdego zawodnika. Walczyli z ogromnym sercem i pokazali świetną technikę - powiedział Damian Zorczykowski.
Największe uznanie wśród dziewczyn zdobyła Oliwia Zorczykowska, która została wyróżniona jako najlepsza zawodniczka turnieju w kategorii bez kimon.
Trener Zorczykowski podkreślił również atmosferę panującą podczas zawodów.
- Jestem wdzięczny rodzicom za wsparcie i całej drużynie za świetną postawę. To były naprawdę emocjonujące zawody, a nasza drużyna pokazała, że ma ogromny potencjał - przyznaje.
Złote medale zdobyli:
Wiktor Khotynskyi
Iwo Kwiatkowski
Olaf Hermanowski
Kacper Mieczkowski
Rafał Mieczkowski
Oliwia Zorczykowska
Srebrne medale:
Wiktor Bazydło
Aleksander Ekstowicz
Brązowe medale:
Aleksandra Zięba
Cezary Lull