Reklama

Ekologiczna akcja trwa! [FOTO]

17/05/2024 10:19

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Łomży przypomina o trwającej akcji „Sadzonka za elektrośmieci”. W ciągu najbliższych dni, oddając zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny w łomżyńskim punkcie, będzie można otrzymać drzewko lub krzew owocowy.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Akademickiej 22 przypomina, że elektrośmieci nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika, a tym bardziej porzucać ich w lesie, czy też w przydrożnych rowach. Warto natomiast wymienić je na sadzonki krzewów i drzew owocowych.

Tym samym łomżyński PSZOK zaprasza do czynnego udziału w akcji „Sadzonka za elektrośmieci”. Rusza ona codziennie (poniedziałek - piątek) od godz. 8.00, a trwa aż do godz. 15.00. Z okazji do pozbycia się starych baterii i elektrośmieci takich jak: stare telewizory, komputery, telefony, lodówki, pralki będzie można skorzystać aż do momentu wyczerpania się zapasu sadzonek – a przygotowano ich ponad tysiąc.

Reklama

Wszyscy chętni do zdobycia darmowych roślin muszą tylko samodzielnie dostarczyć zgromadzone sprzęty do PSZOK na ul. Akademicką 22. 

Każdy ma wpływ na stan naszej planety. „Sadzonka za elektrośmieci” to doskonała okazja, aby zacząć dbać o środowisko naturalne!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/05/2024 16:16
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości