Reklama

Eliza Gryko zagra w zespole z Łomży

Handball Łomża ma nową zawodniczkę. Do zespołu dołączyła Eliza Gryko - doświadczona, silna piłkarka ręczna, która przez ostatnie sezony reprezentowała barwy KPR Białystok.

Wychowanka białostockiego klubu od lat imponuje na parkiecie nie tylko umiejętnościami, ale też nieprzeciętnym zaangażowaniem i wolą walki. W nadchodzącym sezonie Gryko zasili szeregi Handballu Łomża na zasadzie transferu definitywnego.

- Eliza to zawodniczka z ogromnym potencjałem, wielką siłą i sportowym charakterem. Cieszymy się, że wybrała właśnie nasz klub. Wierzę, że w naszej drużynie znajdzie swoje miejsce i będzie ważnym ogniwem w walce o cele na ten sezon - mówi trenerka Handballu Łomża, Aneta Kutny.

Reklama

Kibice nie będą musieli długo czekać na debiut nowej zawodniczki. Eliza Gryko pojawi się dziś na parkiecie podczas domowego meczu, który rozpocznie się o godzinie 16:00 w hali II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania i powitania Elizy w nowym zespole!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości