Reklama

Emocje w II LO. Handball Łomża zmierzy się z Agrykolą Warszawa

Po inauguracyjnej porażce w I lidze, piłkarki ręczne Handballu Łomża wracają na własny parkiet z nadzieją na zdobycie pierwszych punktów w sezonie. W sobotę o godz. 13:00 w hali II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży podejmą zespół Agrykoli Warszawa. 

Rywalki to drużyna młoda, ale niezwykle utalentowana. Składa się głównie z juniorek i juniorek młodszych, które regularnie zdobywają medale mistrzostw Polski. Spotkanie zapowiada się więc niezwykle interesująco, zwłaszcza że łomżanki będą chciały zrehabilitować się przed własną publicznością za przegraną 24:28 z AZS AWF Warszawa w pierwszej kolejce.

Trenerka Handballu Łomża, Aneta Kutny, nie ukrywa szacunku wobec przeciwniczek, ale liczy na dobrą postawę swoich zawodniczek.

- Agrykola to dobry rywal, zespół pełen utalentowanych młodych zawodniczek. Wierzę jednak, że pokażemy się z dobrej strony. Serdecznie zapraszam kibiców na mecz oraz do śledzenia transmisji online - podkreśla trenerka.

Reklama

Początek spotkania już dziś o godz. 13:00. Dla łomżyńskiej drużyny to ważny moment. Nie tylko sportowo, ale i emocjonalnie. Grając u siebie, chcą zapisać na swoim koncie pierwsze ligowe punkty i dać kibicom powody do dumy.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/10/2025 18:51
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości