Reklama

Empekiem na "Walizkę". Za darmo!

09/06/2015 06:43

- Przyzwyczailiśmy już łomżan, że żadna większa impreza w mieście nie odbywa się bez naszego udziału. Chcemy być z mieszkańcami miasta w różnych okolicznościach – nie tylko kiedy pracują, ale też kiedy świętują - przekazują pracownicy MPK w Łomży.

W dniach 10 -13 czerwca odbędzie się 28 Międzynarodowy Festiwal Teatralny Walizka". Jak informuje MPK wszyscy, którzy zechcą wziąć udział w wieczornych, plenerowych spektaklach festiwalowych bezpłatnie dojadą z osiedla na Stary Rynek.

Dzięki inicjatywie Dyrektora Teatru Lalki i Aktora w Łomży, w porozumieniu z Prezydentem Miasta, każdego dnia festiwalu (środa, czwartek, piątek) uruchomiony będzie jeden kurs linii teatralnej.

Zresztą autobus też będzie teatralny... Już od poniedziałku w autobusie o numerze bocznym 215 można zobaczyć lalki i maski z wcześniejszych przedstawień TLiA w Łomży. Młodsi pasażerowie poznają pewnie Tymoteusza, który postanowił osobiście sprawdzić, jak się podróżuje łomżyńskimi empekami. Nie zdziwcie się więc, jeśli w autobusie popatrzy na was „z góry" różowy miś, a starszych tajemniczym spojrzeniem może uwiedzie Balladyna.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości