Reklama

Fabet zamknięty. Sto osób bez pracy!

14/03/2011 13:25

To największe zwolnienie od lat. Od piątku, 11 marca, nie działa łomżyński Fabet. W firmie należącej do francuskiej Grupy CB, pracowało ok. 100 osób. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, przyczyną strat firmy było złe zarządzanie łomżyńskim oddziałem.

Informacja o zamknięciu firmy Fabet dotarła do łomżyniaków już w piątek, kiedy w zakładzie została przerwana produkcja, a sama firma została zamknięta na kłódkę. Część osób już w piątek otrzymała wypowiedzenia z pracy. Nie ma jednak wątpliwości, pracę stracą wszyscy - ok. stu pracowników.

Przyczyną zamknięcia zakładu, jak informują zarządzający polskim oddziałem Grupy CB, są złe wyniki finansowe Łomży. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak, że przyczyniło się do tego złe zarządzanie zakładem.

- Pracownicy na zwolnieniach, brak koordynacji, nie było osób odpowiedzialnych - mówi anonimowo jeden ze zwolnionych pracowników.

Reklama

Łomżyński Fabet do francuskiej Grupy CB należy od 2007 roku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama