Kilkuset młodych łomżyniaków wzięło udział w zajęciach sportowych organizowanych przez dwa tygodnie ferii przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Pływanie, szlifowanie formy na lodowisku i zajęcia plastyczne cieszyły się uznaniem uczniów odpoczywających od nauki w szkole.
Czas na Pływalni nr 2 przy ul. kard. Wyszyńskiego upłynął pod znakiem łącznia aktywności i kreatywności.