Reklama

Ferie można spędzić na sportowo

17/01/2020 09:56

MOSiR zachęca do aktywnego spędzania czasu z rówieśnikami. Dzieci i młodzież w wieku 7-12 lat mogą skorzystać z "Ferii na Lodzie", "Ferii na Wodzie" i "Ferii Kreatywnych". Są jeszcze wolne miejsca.

We wtorek 7 stycznia ruszyły zapisy na ferie na Lodowisku „Biały Orlik”, półkolonie w wodzie i zajęcia kreatywne w Parku Wodnym! Do wyboru są dwa terminy 5-dniowych turnusów: 20-24 stycznia lub 27-31 stycznia.

Jak co roku dzieci i młodzież w wieku 7-12 lat mogą wybierać z szerokiej oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży:

"Ferie na Lodzie" przy ul. Katyńskiej 3 to propozycja dla amatorów łyżwiarstwa. W godzinach 10.40-11.30 (II wejście) zajęcia prowadzone będą przez animatorów sportów zimowych. Obejmować one będą gry i zabawy na lodzie oraz naukę i doskonalenie jazdy na łyżwach. Koszt turnusu wynosi 40 zł, plus ewentualna dopłata 20 zł za wypożyczenie łyżew.

Reklama

W czasie "Ferii na Wodzie" w godzinach 10.00-12.00 lub 12.00-14.00 w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 odbywać się będą gry i zabawy w wodzie m.in.: wodne gry drużynowe, zjazdy rurą na czas czy wyławianie skarbów. Rozstawiony zostanie także dmuchany tor przeszkód. Koszt turnusu wynosi 90 zł.

Nowością jest oferta „Ferii Kreatywnych”, czyli zajęć plastycznych z animatorem MOSiR w Sali na I piętrze Parku Wodnego. Tutaj również można wybrać dogodne godziny: 9.00-10.00 lub 11.00-12.00. Koszt jednego turnusu to 30 zł.

Reklama

MOSiR przekazuje, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc nie ma możliwości rezerwacji. Aby zapisać dziecko należy wypełnić deklarację oraz uiścić opłatę. Decyduje kolejność zgłoszeń. Deklaracje uczestnictwa dostępne są w kasach Parku Wodnego i Lodowiska. Uczestnicy są pod opieką doświadczonych instruktorów, a treść i intensywność zajęć dostosowana jest do wieku dzieci w rówieśniczej grupie. Regulaminy dostępne są w hiperłączach. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości