Reklama

Festyn z okazji Święta Policji [FOTO i VIDEO]

01/08/2015 12:12

Usiąść za kierownicą karetki pogotowia, wozu bojowego Straży Pożarnej czy policyjnego radiowozu albo motocykla? Każde dziecko o tym marzy. Te marzenia dzieci mogły spełnić w piątek na Starym Rynku, gdzie zorganizowany został festyn z okazji Święta Policji.

W czasie, kiedy policjanci odbierali awanse na uroczystej odprawie w Starostwie Powiatowym, na Starym Rynku w Łomży zorganizowany został festyn dla mieszkańców miasta. Najmłodsi uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w wielu konkursach, zobaczyć pokaz psa służbowego oraz przymierzyć i wypróbować sprzęt będący na wyposażeniu Policji.

Nie brakowało też chętnych, by zasiąść za kierownicą radiowozu, bojowego wozu strażackiego czy karetki pogotowia. Najchętniej dzieci włączały sygnały dźwiękowe. Dziecinnym marzeniom nie oparł się nawet nasz redakcyjny kolega, który jednak ze względu chyba na swoje wymiary wolał wypróbować sprzęt do tłumienia zamieszek. Na całe szczęście, na Starym Rynku było wczoraj bardzo spokojnie...

Reklama

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji video.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości