Reklama

Fight Club i Wieczór Wojowników

17/06/2019 07:50

Dwóch reprezentantów łomżyńskiego Fight Clubu wzięło udział w elitarnym turnieju grapplingowym pn. Wieczór Wojowników, podczas którego rywalizowało 16 czołowych zawodników z całej Polski w kategorii do 76 kg.

Hubert Sulewski odpadł w drugiej walce, przegrywając jedynie z decyzją sędziego, ponieważ nie stracił nawet punktu. Damian Zorczykowski zakończył rywalizację na drugim miejscu, pokonując w drodze do finału faworytów turnieju.

- Po raz kolejny udowadniamy, że  poziom naszego klunub w sportach chwytanych to czołówka Polski. - mówi Zorczykowski.

zdj. nadesłane

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości