Dwóch reprezentantów łomżyńskiego Fight Clubu wzięło udział w elitarnym turnieju grapplingowym pn. Wieczór Wojowników, podczas którego rywalizowało 16 czołowych zawodników z całej Polski w kategorii do 76 kg.
Hubert Sulewski odpadł w drugiej walce, przegrywając jedynie z decyzją sędziego, ponieważ nie stracił nawet punktu. Damian Zorczykowski zakończył rywalizację na drugim miejscu, pokonując w drodze do finału faworytów turnieju.
- Po raz kolejny udowadniamy, że poziom naszego klunub w sportach chwytanych to czołówka Polski. - mówi Zorczykowski.
zdj. nadesłane