Czteroosobowa reprezentacja Fight Club Łomża znalazła się wśród ponad 800 zawodników z całego kraju, którzy wzięli udział w VII Grand Prix Polski BJJ.
- Już pisaliśmy, że jest to zdecydowanie sportowy rok dla Naszego zawodnika Krystiana, a dzisiejszym występem tylko to potwierdził I tak oto przedstawiamy Wam złotego medalistę BJJ białych pasów - 70 kg z czystą przyjemnością oglądało się poczynania naszego zawodnika na macie - przekazuje Damian Zorczykowski.
Reprezentant klubu wygrał aż 5 pojedynków, podczas gdy kategoria Krystiana była jedną najbardziej obsadzonych kategorii pod względem ilości zawodników. Równie dobrze zaprezentował się Norbert Batogowski, który zdkbył złoty medal BJJ białych pasów - 100 kg
- Norbert nie pozostawił szans swoim rywalom. Nie chciał także zostawiać decyzji sędziom i wszystkie swoje pojedynki wygrał przez poddanie i w pełni zasłużenie wraca jako niepokonany - relacjonuje Zorczykowski.
Jedyna kobieta w teamie, czyli Dominika Steczkowska, zdobyła brązowy medal w kategorii biale/niebieskie pasy - 66kg i dumnie stanęła na 3. miejscu podium. Trenerowi klubu tym razem nie wyszedł start w kategorii 82kg czarne/brązowe pasy, co utwierdza ekipę klubu w przekonaniu, że w tym sporcie nie ma przypadków. Aby być najlepszym trzeba przygotować się najlepiej. Ciężka praca popłaca.
Źródło: nadesłane