Reklama

Fighterzy Hunter Kickboxing Łomża zakończyli sezon

16/12/2019 09:39

4 zawodników Hunter Kickboxing Łomża walczyło w miniony weekend podczas 48 Warszawskiej Grandy Na Pięści i Giry. Zawodncy wrócili do Łomży z czterema zwycięstwami.

Adam Kosiński wygrał w drugiej rundzie przez KO (kopnięcia na korpus), Adrian Kosiński wygrał jednogłośnie na punkty i to po szalonej walce, w której najpierw liczony był Adrian, a następnie jego przeciwnik, Konrad Strzelecki również wygrał jednogłośnie na punkty, podobnie jak Sebastian Włodarski.

Trener Maciej Tercjak przekazuje, że sezon został godnie zakończony, a fighterzy już planują noworoczne starty.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości