Reklama

Fighterzy z Black Horse przywieźli do Łomży medale

21/09/2020 07:35

Około 500 zawodników wzięło udział w sobotnich Mistrzostwach Polski MMA w Sochaczewie. Pojawiła się tam również 8-osobowa reprezentacja łomżyńskiego klubu Black Horse.

Fighterzy zdobyli łącznie 7 medali:

-Turniej O.F.S. KOBIETY KAT. + 66 KG

Aneta Gojko (ZŁOTY MEDAL)

-Turniej JUNIOR KAT. do 70 KG

Patryk Wieryszko (BRĄZOWY MEDAL)

-Turniej KADET KAT. do 77 KG

Kacper Kozikowski (BRĄZOWY MEDAL)

-Turniej FULL CONTACT do 77 KG

Piotrek Arnista (BRĄZOWY MEDAL)

-Turniej FULL CONTACT do 84 KG

Krystian Cwalina (BRĄZOWY MEDAL)

-Turniej PIERWSZY KROK KAT. OPEN

ex aequo

Przemek Gutowski (BRĄZOWY MEDAL)

Dawid Dziekoński (BRĄZOWY MEDAL)

W zawodach brał udział również Maciej Modzlewski (Pierwszy krok do 84 kg). Po wyrównanej walce sędziowie orzekli zwycięstwo rywala.

Reklama

 

fot. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości