Trzy stoczone walki i trzy zwycięstwa. To wymarzone rozpoczęcie sezonu w wykonaniu zawodników Hunter Kickboxing Łomża, którzy brali udział w Warszawskiej Grandzie na Pięści i Giry vol. 49.
Już w pierwszej rundzie Krystian Staniszewski rozprawił się ze swoim rywalem za pomocą kolan na korpus i wygrał swoją walkę przez nokaut. Na punkty w widowiskowy sposób zwyciężyli: Konrad Strzelecki, który porozbijał rywala mocnymi ciosami sierpowymi i stopujacymi dyszlami w postaci prostych, a także Adrian Kosiński, który również dobrze korzystał z technik bokserskich oraz kopnięć na korpus, stopując w ten sposób zapędy rywala.
Trener Maciej Tercjak podkreśla, że sukcesy podczas Warszawskiej Grandy na Pięści i Giry były wymarzonym rozpoczęciem sezonu 2020.
- Gratulacje dla zawodników, cieszymy się, ze godnie reprezentujemy Miasto Łomża. Wyciągamy wnioski nawet z wygranych walk i trenujemy dalej - przekazuje trener Maciej Tercjak.
fot. nadesłane