Reklama

Fighterzy z Hunter Kickboxing Łomża dobrze rozpoczęli sezon

27/01/2020 08:00

Trzy stoczone walki i trzy zwycięstwa. To wymarzone rozpoczęcie sezonu w wykonaniu zawodników Hunter Kickboxing Łomża, którzy brali udział w Warszawskiej Grandzie na Pięści i Giry vol. 49.

Już w pierwszej rundzie Krystian Staniszewski rozprawił się ze swoim rywalem za pomocą kolan na korpus i wygrał swoją walkę przez nokaut. Na punkty w widowiskowy sposób zwyciężyli: Konrad Strzelecki, który porozbijał rywala mocnymi ciosami sierpowymi i stopujacymi dyszlami w postaci prostych, a także Adrian Kosiński, który również dobrze korzystał z technik bokserskich oraz kopnięć na korpus, stopując w ten sposób zapędy rywala.

Trener Maciej Tercjak podkreśla, że sukcesy podczas Warszawskiej Grandy na Pięści i Giry były wymarzonym rozpoczęciem sezonu 2020.

Reklama

- Gratulacje dla zawodników, cieszymy się, ze godnie reprezentujemy Miasto Łomża. Wyciągamy wnioski nawet z wygranych walk i trenujemy dalej - przekazuje trener Maciej Tercjak.

fot. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości