Reklama

Ford dachował we wsi Gać. Pasażerka trafiła do szpitala [FOTO]

03/11/2020 15:57

Kolejne niebezpieczne zdarzenie drogowe w naszym regionie. Na drodze Łomża - Mężenin dachował osobowy ford.

Do zdarzenia doszło dziś po południu na drodze wojewódzkiej nr 679 (Łomża - Mężenin). Z nieustalonych dotąd przyczyn osobowy ford wypadł z drogi i spadł z nasypu. Widoczne uszkodzenia świadczą o tym, że auto dachowało.  Fordem podróżowały dwie osoby. Pasażerka została przewieziona do szpitala.

To już kolejne dzisiejsze zdarzenie w naszym regionie

Dziś rano bus z lawetą na litewskich numerach rejestracyjnych wyprzedzał ciągnik rolniczy i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku innym busem.

Reklama

Po godz. 12:00 kierowca renault z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo, a jego pojazd zatrzymał się w przydrożnym rowie

Przypomnijmy, że wydany został pogodowy alert I stopnia.  Synoptycy IMGW prognozują gęste mgły w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami do 100 m. Kierowcy i piesi powinni zachować szczególną ostrożność.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości