Reklama

Ford uderzył w drzewo

02/08/2011 09:56

Kierujący fordem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierowca z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Wczoraj późnym popołudniem dyżurny wysokomazowieckiej Policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym w pobliżu miejscowości Rosochate Kościelne. Mundurowi na miejscu wstępnie ustalili, że 30-letni mężczyzna jechał fordem w kierunku wsi Zaręby Skórki. W pewnym momencie na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze jezdni, a następnie uderzył w drzewo. Kierowca escorta z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Badanie wykaże czy 30-letni mężczyzna siedzący za kierownicą forda był trzeźwy. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają wysokomazowieccy policjanci – oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości