Piłkarki Fortów Piątnica miały rozpocząć rundę wiosenną III ligi od wyjazdowego meczu w Ostrowi Mazowieckiej.
Podopieczne Roberta Brzezińskiego pojawiły na obiekt Ostrovii. Gospodynie były gotowe do walki o punkty, nasze również. Czego zabrakło? Na stadionie nie było sędziów. Osoba odpowiedzialna za obsadę zapomniała wyznaczyć arbitrów do poprowadzenia spotkania.
W związku z tym spotkanie zostanie rozegrane w innym terminie. O nowym terminie meczu będziemy informować na bieżąco.