Reklama

Forty. Komedia na całego!

15/03/2026 19:23

Piłkarki Fortów Piątnica miały rozpocząć rundę wiosenną III ligi od wyjazdowego meczu w Ostrowi Mazowieckiej.

Podopieczne Roberta Brzezińskiego pojawiły na obiekt Ostrovii. Gospodynie były gotowe do walki o punkty, nasze również. Czego zabrakło? Na stadionie nie było sędziów. Osoba odpowiedzialna za obsadę zapomniała wyznaczyć arbitrów do poprowadzenia spotkania.

W związku z tym spotkanie zostanie rozegrane w innym terminie. O nowym terminie meczu będziemy informować na bieżąco.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości