Dwadzieścia trzy zespoły przystąpiły do rywalizacji w II Turnieju Halowym Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta, który odbył się w niedzielę na hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży. Największe emocje towarzyszyły rozgrywkom finałowym, w których nielicznie przybyła publiczność mogła obejrzeć piękne widowisko, piękne strzały, piękne interwencje.
Rozgrywki wygrał zespół BTS Szymańscy, który najlepiej prezentował się w całym turnieju. W wyczerpującym finale bramka Grzegorza Danowskiego zdobyta w ostatniej minucie spotkania dała "Szymańskim" zwycięstwo z Jantarem Łomża.
W meczu o trzecie miejsce Dobroplast pokonał FC Drozd.
Nagrodę dla najlepszego strzelca wywalczył Kamil Modzelewski (Jantar Łomża) zdobywając 6 bramek. Najlepszym bramkarzem wybrano Marka Stepczyńskiego (Dobroplast). Najlepszym zawodnikiem turnieju został natomiast Konrad Pupek z BTS Szymańscy.
Dyplomy i medale drużynom uczestniczącym w finale wręczył Przewodniczący Rady Miasta Maciej Borysewicz.
Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.