Reklama

[FOTO] Drużyna BTS zdobyła puchar Przewodniczącego Rady Miasta

27/01/2013 20:17

Dwadzieścia trzy zespoły przystąpiły do rywalizacji w II Turnieju Halowym Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta, który odbył się w niedzielę na hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży. Największe emocje towarzyszyły rozgrywkom finałowym, w których nielicznie przybyła publiczność mogła obejrzeć piękne widowisko, piękne strzały, piękne interwencje.

Rozgrywki wygrał zespół BTS Szymańscy, który najlepiej prezentował się w całym turnieju. W wyczerpującym finale bramka Grzegorza Danowskiego zdobyta w ostatniej minucie spotkania dała "Szymańskim" zwycięstwo z Jantarem Łomża.

W meczu o trzecie miejsce Dobroplast pokonał FC Drozd.

Nagrodę dla najlepszego strzelca wywalczył Kamil Modzelewski (Jantar Łomża) zdobywając 6 bramek. Najlepszym bramkarzem wybrano Marka Stepczyńskiego (Dobroplast). Najlepszym zawodnikiem turnieju został natomiast Konrad Pupek z BTS Szymańscy.

Reklama

Dyplomy i medale drużynom uczestniczącym w finale wręczył Przewodniczący Rady Miasta Maciej Borysewicz.

Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości