Reklama

[FOTO] Jutro gala bokserska. Dziś oficjalne ważenie zawodników.

08/03/2013 17:07

Większość zawodników, którzy walczyć będą podczas jutrzejszej gali boksu, jest już w Łomży. Dziś odbyło się oficjalne ważenie, które poprowadził znany z ekranów Canal Plus Sport Edward Durda. Ważenie odbyło się bez niespodzianek, za to są zmiany w programie imprezy.

Łomżyński Fight Night II organizuje Boxing Production Dariusza Snarskiego, który po zakończeniu własnej kariery został promotorem innych zawodników i organizatorem zawodowych gali bokserskich. Sobotnia gala będzie już drugą zorganizowaną przez Snarskiego w Łomży. Poprzednia miała miejsce niemal równo rok temu i oglądaliśmy na niej, oprócz walk amatorskich, trzy walki zawodowe. Na tegorocznej gali również wystąpią amatorzy, a po nich obejrzymy walkę w formule K-1 i dwie zawodowe walki bokserskie. I w tym miejscu okazuje się, że przekazany podczas dzisiejszego ważenia program jutrzejszej gali, różni się nieco od zapowiedzi.

Przede wszystkim, z nieznanych na razie powodów, nie dojdzie do walki pomiędzy Kamilem Bazelakiem a mistrzem Europy i wicemistrzem świata Ibrahimem Karakocem z Turcji. Co prawda Bazelak przyjechał do Łomży i wyjdzie jutro na ring, ale nie zmierzy się on z Karakocem, którego między linami zastąpi reprezentujący USA Nigeryjczyk James Smith. Co ciekawe, walka ta będzie rewanżem za poprzednie spotkanie tych zawodników w październiku ubiegłego roku, podczas którego obaj debiutowali na zawodowym ringu w formule K-1. Wówczas to, dwumetrowego wzrostu Smith, został dość szybko znokautowany przez byłego strongmena. Czy James Smith zdoła wyrównać rachunki z Polakiem przekonamy się jutro.

Reklama

 Łomżyński Fight Night II odbędzie się w Hali im. Olimpijczyków Polskich. Początek o godz. 17.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości