Reklama

[FOTO] ŁKS 1926 zaczął słabo. Na szczęście to tylko sparing

14/07/2012 12:04

Przegraną 1:3 zakończył się pierwszy przed nowym sezonem sparing Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926. Drużyna nowego trenera Sławomira Kopczewskiego przegrała z IV-ligową Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Honorowego gola dla biało-czerwonych strzelił Adrian Mleczek.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, w której biało-czerwoni  mieli sporo sytuacji bramkowych.  Niestety po zmianach w przerwie  było tylko gorzej i straciliśmy trzy gole.

- Cieszyć się nie można z porażki ale są dwa oblicza selekcji: pozytywna i negatywna. Takie mecze dają nam dużo do myślenia. Szwankowała skuteczność, bo sytuacji było mnóstwo.  Wyselekcjonujemy tą ekipę, która będzie grała i będzie chciał zwyciężać - powiedział po meczu nowy trener ŁKS 1926 Łomża Sławomir Kopczewski.

Reklama

 Już w środę ŁKS zagra w Łomży z II-ligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski.

 - Nie będziemy zakładać, że my na sto procent ten mecz wygramy, nie będziemy się też asekurować, że można to przegrać. Świt to bardzo dobry i doświadczony zespół drugoligowy, wyjadacz, a my dopiero do tego poziomu powoli zmierzamy. Na pewno nie będzie nam łatwo, nie oddamy tego, chcemy walczyć o swoje, chcemy zrobić miłą niespodziankę - oświadczył Kopczewski.

Skład ŁKS-u:

I połowa: Daniel Iwanowski, Artur Urban, Łukasz Tarnowski, Robert Cychol, Karol Drągowski, Albert Rydzewski, Jakub Ambrożewicz, Marcin Truszkowski, Przemysław Olesiński, Łukasz Grzybowski, Marcin Tadaj.

Reklama

II połowa: Daniel Iwanowski, Daniel Kacprzyk, Marcin Konopka, Marcin Gałązka, Adrian Mleczek, Karol Drągowski, Tomasz Bernatowicz, Bartosz Stachelski, Kiełczewski Kamil, Karwacki Hubert, Sulkowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości