Przegraną 1:3 zakończył się pierwszy przed nowym sezonem sparing Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926. Drużyna nowego trenera Sławomira Kopczewskiego przegrała z IV-ligową Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Honorowego gola dla biało-czerwonych strzelił Adrian Mleczek.
Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, w której biało-czerwoni mieli sporo sytuacji bramkowych. Niestety po zmianach w przerwie było tylko gorzej i straciliśmy trzy gole.
- Cieszyć się nie można z porażki ale są dwa oblicza selekcji: pozytywna i negatywna. Takie mecze dają nam dużo do myślenia. Szwankowała skuteczność, bo sytuacji było mnóstwo. Wyselekcjonujemy tą ekipę, która będzie grała i będzie chciał zwyciężać - powiedział po meczu nowy trener ŁKS 1926 Łomża Sławomir Kopczewski.
Już w środę ŁKS zagra w Łomży z II-ligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski.
- Nie będziemy zakładać, że my na sto procent ten mecz wygramy, nie będziemy się też asekurować, że można to przegrać. Świt to bardzo dobry i doświadczony zespół drugoligowy, wyjadacz, a my dopiero do tego poziomu powoli zmierzamy. Na pewno nie będzie nam łatwo, nie oddamy tego, chcemy walczyć o swoje, chcemy zrobić miłą niespodziankę - oświadczył Kopczewski.
Skład ŁKS-u:
I połowa: Daniel Iwanowski, Artur Urban, Łukasz Tarnowski, Robert Cychol, Karol Drągowski, Albert Rydzewski, Jakub Ambrożewicz, Marcin Truszkowski, Przemysław Olesiński, Łukasz Grzybowski, Marcin Tadaj.
II połowa: Daniel Iwanowski, Daniel Kacprzyk, Marcin Konopka, Marcin Gałązka, Adrian Mleczek, Karol Drągowski, Tomasz Bernatowicz, Bartosz Stachelski, Kiełczewski Kamil, Karwacki Hubert, Sulkowski.