Reklama

[FOTO] Niedzielna koszykówka z TKKF

17/02/2013 18:36

Cztery drużyny wzięły udział w II Turnieju Ligi TKKF w koszykówce kobiet rozegranym w niedzielę 17 lutego w Hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży. Były to znane już z poprzednich rozgrywek zespoły: Versus, PWSIiP Łomża, Gotowe na wszystko i Reaktywacja.

Podobnie jak jesienią, bezkonkurencyjne okazały się panie z „Reaktywacji”, które zwyciężyły w niedzielnym turnieju. Drugie miejsce zajęła drużyna „Versus”, a brązowe medale trafiły do zespołu „Gotowych na wszystko”.

Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”, zatem każda z drużyn rozegrała po trzy mecze. Mimo dużego obciążenia zacięta walka trwała od pierwszego do ostatniego meczu, a zawodniczki dawały z siebie dosłownie wszystko co wyraźnie widać w naszej fotorelacji. Wszystkie biorące udział w turnieju zespoły otrzymały na zakończenie pamiątkowe medale, ale najważniejsza była aktywnie spędzona niedziela.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości