Reklama

[FOTO] Polonia Warszawa najlepsza w Łomży

04/03/2013 08:15

Siedem drużyn chłopców z rocznika 2000 wzięło udział w XVI Międzynarodowym Turnieju Koszykówki  - Łomżyńska Zima 2013-  zorganizowanym pod patronatem Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. Komplet zwycięstw odniosła drużyna Polonii Warszawa, która zajęła pierwsze miejsce w turnieju. Bardzo dobrze wypadł również zespół UKS Łomżyczka 10, który sklasyfikowany został na drugim miejscu.

Trzydniowy turniej rozpoczął się w piątek i trwał do niedzieli. Drużyny rywalizowały już od piątkowego poranka, by tego samego dnia wziąć udział w uroczystym otwarciu turnieju. Uświetnił go pokaz karate przygotowany przez wielokrotną Mistrzynię Europy, Ameryk, Stanów Zjednoczonych i Wicemistrzynię Świata Annę Kaczyńską-Youssfi, jej męża - Wielokrotnego Mistrza krajów arabskich i Wicemistrza Europy Skandera Youssfi oraz ich podopiecznych z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin.

Na zakończenie turnieju najlepsze drużyny odebrały trofea i upominki.

Reklama

Klasyfikacja końcowa XVI Międzynarodowego Turnieju Koszykówki „Łomżyńska Zima 2013”:

1. MKS "Polonia" Warszawa

2. UKS "Łomżyczka 10" Łomża

3. UKS "Jar" Elbląg (10 pkt 

4. PKK "Żubry" Białystok

5. PKS "Sokół" Grodno

6. UKS "Dziewiątka" Łomża

7. "Iskra" Konstantynów

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości