Reklama

[FOTO] Rywalizacja, dobra zabawa i gra fair play czyli Liga Koszykówki Kobiet TKKF

09/12/2012 16:03

- Rywalizacja jest bardzo ważna ale przede wszystkim liczy się dobra zabawa - mówi Natalia Malenko, zawodniczka drużyny "Gotowe na wszystko" występującej w Lidze Koszykówki Kobiet TKKF.  "Gotowe na wszystko" pokazały, że równie ważna jest postawa fair play. W meczu przeciwko dziewczętom z II LO w Łomży, które ambitnie wyszły na parkiet tylko we cztery, rywalki również ograniczyły swój skład do czterech, nie chcąc korzystać z przewagi liczebnej.

Ligę Koszówki Kobiet zorganizował łomżyński TKKF we współpracy z Urzędem Miejskim w Łomży. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się sześć drużyn. Oprócz wymienionych już "Gotowych na wszystko" i II LO Łomża są to: PWSIiP Łomża, "Versus", ZSEiO Nr6 Łomża i "Reaktywacja". Właśnie ostatni z tych zespołów ma największe szanse na zwycięstwo w Lidze. Tuż przez końcem rozgrywek drużyna "Reaktywacji" z kompletem zwycięstw przewodzi tabeli wyprzedzając "Gotowe na wszystko". Układu sił nie zmieniły również dzisiejsze spotkania, w których wygrały faworytki. "Gotowe na wszystko", imponując postawą fair play wygrały z II LO 65:49, a "Reaktywacja" odprawiła z kwitkiem PWSIiP wygrywając 66:29.

Kolejne mecze Ligi można będzie oglądać w niedzielę 16 grudnia w sali Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Łomży od godz. 10.00. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny i z pewnością będą oni mile widziani.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości