Reklama

Funkcjonariusze łomżyńskiej KAS zlikwidowała 4 nielegalne salony gier hazardowych [FOTO]

05/11/2025 07:52

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z łomżyńskiej KAS skontrolowali 4 lokale na terenie woj. podlaskiego i mazowieckiego (po 2 w Łomży i w Ostrowi Mazowieckiej), w których znajdowały się nielegalne salony gier hazardowych.

Podczas działań mundurowi zabezpieczyli łącznie 20 automatów do gier hazardowych, niemal 13 tys. zł, 5 telefonów komórkowych, a także karty pamięci.

Skontrolowane przez funkcjonariuszy lokale były objęte monitoringiem wizyjnym. Obsługa prowadziła selekcję wchodzących do nich klientów, a w drzwiach były zainstalowane otwierane zdalnie elektrozamki.

Obecne w lokalach 4 nadzorujące nielegalną działalność osoby w wieku od 20 do 56 lat, usłyszały zarzuty pomocnictwa w prowadzeniu gier hazardowych wbrew przepisom. Podejrzanym grożą kary pozbawienia wolności do lat 3.

Reklama

Oprócz sankcji karnych osobom urządzającym nielegalne gry hazardowe grozi kara pieniężna 100 tys. zł za każdy nielegalny automat.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama