Reklama

Galeria Veneda stanie przy Katyńskiej

19/04/2011 13:23

Galeria Veneda stanie przy ul. Katyńskiej. Tak przynajmniej wynika z propozycji, jaką w porozumieniu z zarządem osiedla nr 11 przedstawił radnym wiceprezydent  Beniamin Dobosz. Nazwą ulicy i ronda przy ul. Poznańskiej radni zajmą się tuż po świętach.

Już istniejąca ulica Katyńska miałaby zostać przedłużona. Taką nazwę, o ile radni ją zaakceptują, będzie nosiła uliczka miedzy Wyszyńskiego, a Zawadzką- tu, gdzie za kilkanaście miesięcy stanie galeria Veneda.

Podczas sesji radni nadadzą też nazwę rondu między ul. Poznańską a Małą Kraską. Rondo będzie nosiło imię Augustyna Gontarskiego.

Sesja rady miasta została wyznaczona na środę, 27 kwietnia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości