Reklama

Gm. Śniadowo: Na „podwójnym gazie” wjechał do rowu [FOTO]

21/10/2019 22:28

Mężczyzna kierujący oplem astra stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Ze wstępnych informacji wynika, że był pijany.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 21 na drodze między Wierzbowem a Chomentowem na terenie gminy Śniadowo.

Mężczyzna jadący oplem w kierunku Śniadowa stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Z naszych wstępnych informacji wynika, że był pijany.

Policjanci przypominają, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego jest przestępstwem. Za popełnienie tego czynu grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz utrata prawa jazdy nawet na 15 lat. Jak widzimy, wciąż jednak nie brakuje nieodpowiedzialnych kierowców!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości