Już za niecały tydzień do Łomży wraca Gościniec Łomżyński! W związku z wciąż trwającą pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 impreza odbędzie się w ścisłym reżimie sanitarnym.
Jak czytamy na facebookowym profilu Miasta Łomża, na teren Muszli Koncertowej przy ulicy Zjazd zostanie wpuszczonych łącznie 4000 osób, z czego 250 z nich będą stanowiły osoby niezaszczepione. Skąd się wzięła taka liczba? - Takie są limity wynikające z wytycznych rządowych, do których jako organizatorzy musimy bezwzględnie się dostosować – napisano w uzasadnieniu.
Gościniec Łomżyński odbędzie się w ostatni piątek (27.08) i sobotę (28.08) sierpnia. Pierwszego dnia wystąpią: Extazy Top Girls i Francesco Napoli, natomiast dzień później zobaczymy na scenie Adama Kalinowskiego, zespół Łzy i Margaret.