Dyrektor Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych i Prezydent Łomży zapraszają na 12. już festyn muzyczny GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI. Impreza odbędzie się 18 lipca br. (sobota) na Muszli Koncertowej przy ul. Zjazd. Początek o godz. 15.00.
Jak co roku nie zabraknie atrakcji w postaci koncertów, pikników czy konkursów. Na scenie zaprezentują się młodzi artyści z MDK-DŚT - tancerze breakdance, hiphop, zespoły wokalne eMDek i Studio Piosenki PopArt. Zgodnie z wieloletnią tradycją odbedą się także mistrzostwa w jedzeniu fafernuchów i konkurs na najbardziej odlotowy kapelusz. W trakcie Gościńca Łomżyński Klub Sportowy zaprezentuje także kadrę III-ligowej drużyny na nowy sezon.
Gwiazdą główną dwunastej edycji imprezy będzie zespół AFROMENTAL. Wcześniej wystąpi zespół jazzowy HAPPY PLAY DIXIELAND BAND, DABASU DUROVYS z Łotwy i znana wszystkim gwiazda polskiej estrady Wanda Kwietniewska z zespołem WANDA I BANDA.
Program imprezy:
część festynowa 15.00 – 18.00
15.00 – otwarcie festynu, prezentacja programu
15.10 – koncert Młodych Talentów
15.30 – Piknik rodzinny
16.45 – Mistrzostwa Polski w Jedzeniu Fafernuchów
17.00 – Happy Play Dixieland Band - koncert jazzowy
17.50 – konkurs "na najbardziej odlotowy kapelusz"
część koncertowa 18.00 – 22.30
18.00 – koncert zespołu Dabasu Durovys z Łotwy
19.00 – konkurs sponsorski Browaru Łomża
19.15 – Wanda i Banda - koncert
20.30 – konkurs sponsorski Browaru Łomża
20.45 – MDK Łomża Show
21.00 – Afromental - koncert