Dzisiaj w kioskach i sklepach ukazał się dodatek Przeglądu Sportowego o Ekstraklasie. Jest ciekawostka.
Wśród zawodników, którzy w przeszłości grali w ŁKS-ie Łomża jest jeden przedstawiciel. Kto taki? Michał Kaput. 26-letni pomocnik obecnie reprezentuje barwy Radomiaka Radom. W tym sezonie zaliczył dwa występy. Zagrał w drugiej połowie przeciwko Widzewowi Łódź (porażka 2:3) oraz od pierwszej do ostatniej minuty z Cracovią Kraków (wygrana 2:1). W pierwszym starciu otrzymał żółtą kartkę.
Michał występował w ŁKS-ie w sezonie 2017/2018. Przeniósł się z Polonii Warszawa i w biało-czerwonych barwach miał zdobywać pierwsze szlify w dorosłej piłce. Gracz urodzony w Wyszkowie rozegrał 30 meczów (2543 minuty) i zdobył dwie bramki. Ponadto dziewięciokrotnie był karany żółtymi kartkami.
Po sezonie spędzonym w Łomży Kaput przeszedł do Radomiaka Radom. Później kariera nabrała tempa. W barwach klubu z Radomia oraz przez półtora roku w Piaście Gliwice zagrał 70 spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w kraju. Wciąż czeka na premierowe trafienie.
fot. Radomiak.pl