Reklama

Grasz w siatkówkę? Przyjdź na skate park!

04/09/2012 09:45

Turniej siatkówki plażowej dla osób powyżej 15. roku życia zostanie rozegrany w najbliższą sobotę na skate parku przy ul. Ks. Anny w Łomży. W turnieju mogą występować pary męskie, żeńskie i mieszane. Każda drużyna to dwóch zawodników.

Turniej Siatkówki Plażowej odbędzie się na boisku plażowym na terenie skate parku.

- Wspaniała zabawa gwarantowana.Wszystkich miłośników siatkówki serdecznie zapraszamy do udziału w rywalizacji. Na zwycięzców czekać będą nagrody, pamiątkowe dyplomy, puchary- zachęcają pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, współorganizatora imprezy.

Do udziału w rozgrywkach można zapisywać się jeszcze do środy, 5. września. Zgłaszenia można przesłać (podając nazwę drużyny, rok urodzenia, imię i nazwisko zawodników) pocztą elektroniczną na adres: imprezy@mosir.lomza.pl lub pod nr tel. 86 215 06 05 wew. 102.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości