Reklama

Groźne zderzenie na rondzie- ZDJĘCIA

16/05/2011 15:09

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch osobowych fiatów doszło dziś po południu tuż za rondem Solidarności w Łomży.

Samochody zderzyły się, dojeżdżając do małego ronda przy Galerii Stokrotka. Fiat na ostrołęckich numerach rejestracyjnych uderzył w tył osobówki, którą kierował łomżyniak.

Na miejscu natychmiast zjawiła się policja. Wypadek okazał się na tyle groźny, że zdjęcia dokumentujące zdarzenie wykonywał też policyjny fotograf. Mundurowi ustalali drogę hamowania i prędkość obu pojazdów.

Na określenie przyczyny wypadku musimy jeszcze poczekać.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości