Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch osobowych fiatów doszło dziś po południu tuż za rondem Solidarności w Łomży.
Samochody zderzyły się, dojeżdżając do małego ronda przy Galerii Stokrotka. Fiat na ostrołęckich numerach rejestracyjnych uderzył w tył osobówki, którą kierował łomżyniak.
Na miejscu natychmiast zjawiła się policja. Wypadek okazał się na tyle groźny, że zdjęcia dokumentujące zdarzenie wykonywał też policyjny fotograf. Mundurowi ustalali drogę hamowania i prędkość obu pojazdów.
Na określenie przyczyny wypadku musimy jeszcze poczekać.