W sobotę o godz. 22.25 doszło do wypadku. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu DK 61 i 63 w Kisielnicy. Jedna osoba została poszkodowana.
- Wstępne ustalenia wskazują że kierowca skody skręcający z DK 61 w DK 63 w kierunku Kolna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej toyotą, która jechała w kierunku Łomży. Pasażerka z toyoty została ranna – informuje nadkom. Tomasz Krupa z KWP Białystok.
Okoliczności wypadku wyjaśnia łomżyńska policja.
fot. OSP Piątnica