Reklama

Gwiazdy boksu spotkasz w Łomży

04/11/2011 08:17

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Jerzy Kulej, Dariusz Snarski i Zbigniew Łakomiec odwiedzą rozgrywane w niedzielę w Łomży II Otwarte Mistrzostwa w Boksie. Imprezę, po raz drugi, organiuzje Bokserski Klub Sportowy "Tiger".  W programie znajdzie się walka zawodowa i walki kobiet!

Większą część zawodów pochłoną walki młodzików i kadetów z klubów, które wezmą udział w rywalizacji. Swój udział zapowiedziały m.in. kluby OSiR Suwałki, Cristal Białystok, Hetman Białystok, Boxing Sokółka, Mazur Ełk i UOLKA Ostrów Mazowiecka.

Nie lada atrakcją będzie walka kobiet, w której wystąpi Patrycja Woronowicz, Mistrzyni Europy.

Widowiskowa okaże się zapewne także pierwsza w historii łomżyńskiego boksu walka zawodowa. Na ringu zmierzy się Robert Świerzbiński i Makar Dzianis z Białorusi.

Swój udział w imprezie zapowiedziały prawdziwe gwiazdy polskiego boksu, m.in. Krzysztof "Diablo" Włodarczyk czy Jerzy Kulej.

Reklama

II Otwarte Mistrzostwa Łomży w Boksie rozpoczną się w niedzielę, 6. listopada o godz. 14.00 w hali im. Olimpijczyków Polskich przy PG nr 8.

Wstęp na całą imprezę jest bezpłatny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości