Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Jerzy Kulej, Dariusz Snarski i Zbigniew Łakomiec odwiedzą rozgrywane w niedzielę w Łomży II Otwarte Mistrzostwa w Boksie. Imprezę, po raz drugi, organiuzje Bokserski Klub Sportowy "Tiger". W programie znajdzie się walka zawodowa i walki kobiet!
Większą część zawodów pochłoną walki młodzików i kadetów z klubów, które wezmą udział w rywalizacji. Swój udział zapowiedziały m.in. kluby OSiR Suwałki, Cristal Białystok, Hetman Białystok, Boxing Sokółka, Mazur Ełk i UOLKA Ostrów Mazowiecka.
Nie lada atrakcją będzie walka kobiet, w której wystąpi Patrycja Woronowicz, Mistrzyni Europy.
Widowiskowa okaże się zapewne także pierwsza w historii łomżyńskiego boksu walka zawodowa. Na ringu zmierzy się Robert Świerzbiński i Makar Dzianis z Białorusi.
Swój udział w imprezie zapowiedziały prawdziwe gwiazdy polskiego boksu, m.in. Krzysztof "Diablo" Włodarczyk czy Jerzy Kulej.
II Otwarte Mistrzostwa Łomży w Boksie rozpoczną się w niedzielę, 6. listopada o godz. 14.00 w hali im. Olimpijczyków Polskich przy PG nr 8.
Wstęp na całą imprezę jest bezpłatny.