Reklama

Hanka Bielicka pozuje do zdjęć w drugą stronę

02/06/2015 10:15

Ławeczka Hanki Bielickiej "odwróciła się". Postulowana od dłuższego czasu głównie przez środowisko artystyczne zmiana ustawienia ławeczki, na której "odpoczywa" Pani Hania, stała się faktem. Ławeczka stoi teraz tyłem do Starego Rynku, dzięki czemu w tle pamiątkowych zdjęć jest plac, a nie sklep z alkoholem.

Pomysł odwrócenia ławeczki padł podczas ubiegłorocznych konsultacji społecznych w sprawie "ożywienia" starówki. Choć wydawał się oczywisty, poprzednie władze jednak zwlekały z jego realizacją. Podobnie zresztą nowe władze, które potrzebowały pół roku, by ławeczkę przestawić. W końcu jednak udało się i od dziś Pani Hania pozuje do zdjęć mając w tle Stary Rynek, a nie sklep z alkoholem. Co prawda tło to i tak nie jest doskonałe, ale jest szansa, że w przyszłości będzie lepsze. Przy poprzednim ustawieniu takiej szansy nie było, bo nawet jeśli zmieniłby się najemca sklepu i otworzył w tym lokalu inny "interes", to wciąż tło nie byłoby zbyt interesujące.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości