Reklama

Hotel na Rybakach- kolejne podejście

23/08/2011 07:08

Po raz trzeci łomżyński Urząd Miasta będzie próbował znaleźć inwestora chętnego do budowy luksusowego hotelu z restauracją i SPA przy ul. Rybaki. Tym razem zachętą ma być powiększenie terenu o dwie kolejne działki, które radni mieliby przekazać w użytkowanie wieczyste.

"Dwukrotnie ogłaszany przetarg na zbycie nieruchomości nie doszedł do skutku, z uwagi na brak ofert kupna. Zainteresowani nieruchomością twierdzili, że jest za mała powierzchnia terenu (...)"- czytamy we wniosku, jaki do radnych w imieniu prezydenta skierowała Mirosława Kluczek, zastępca prezydenta miasta.

Do tej pory dwie działki przeznaczone pod budowę hotelu z restauracją i SPA, oraz niezbędną infrastrukturą techniczną, zajmowały ok. 0.8 ha.

Jeśli podczas najbliższej sesji radni zgodzą się na oddanie w użytkowanie wieczyste dwóch sąsiednich działek- o numerach 10081/8 i 10081/10, teren pod budowę kompleksu liczyłby ponad hektar.

Reklama

Chętnych na przejęcie działek w wieczyste użytkowanie miałby wyłonić przetarg nieograniczony.

Być może powiększenie oferowanego terenu sprawi, że wreszcie znajdzie się inwestor gotowy zrealizować wizję poprzedniej ekipy ratusza- hotel z widokiem na bulwary i Narew.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości