Reklama

Hubert Antkowiak ma nowy klub!

Były zawodnik ŁKS-u Łomża przenosi się do II ligi.

Hubert Antkowiak w poprzednim sezonie został królem strzelców III ligi. W 33 meczach o punkty zdobył aż 31 goli. Był nie tylko najskuteczniejszym graczem w naszej stawce, ale we wszystkich klasach rozgrywkowych jeśli chodzi o skalę rozgrywek centralnych.

Gdy okazało się, że odejdzie z ŁKS-u, ustawiła się kolejka chętnych do zatrudnienia wychowanka Jaroty Jarocin. "Antek" wybrał ofertę spadkowicza z I ligi.

Hubert Antkowiak został nowym zawodnikiem Górnika Łęczna, z którym podpisał trzyletni kontrakt.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości