Reklama

Huragan pokonany, honor uratowany. WIDEORELACJA!

10/09/2011 18:34

W spotkaniu 6. kolejki III ligi ŁKS 1926 Łomża po średnim występie (i z kontuzjami zawodników) pokonał na własnym stadionie drużynę Huraganu Morąg 1:0 (0:0). Zwycięską bramkę tuż po przerwie zdobył Albert Rydzewski, który w pierwszej połowie zastąpił Łukasza Adamskiego.

Biało-czerwoni rozpoczęli to spotkanie dość ostrożnie, częste podania do tyłu irytowały kibiców. Gra toczyła się głównie w środku boiska. To jednak my utrzymywaliśmy się przy piłce. Dwukrotnie okazje do zdobycia bramki miał Laskowski w 11” i 23”. W 28” Marcin Gałązka z rzutu wolnego celnie strzelał w światło bramki, ale wybił golkiper gości. Zaraz po tym trener zmienił Adamskiego, któremu odnowiła się kontuzja. Na boisko wszedł Rydzewski, który już na początku drugiej połowy (49”) pokonał bramkarza gości, ustalając w ten sposób wynik meczu na 1:0.

 W ostatnich minutach spotkania Paweł Galik sfaulował biegnącego bez piłki zawodnika gości. Na boisku interweniowali trener drużyny z Morąga Czesław Żukowski i kierownik drużyny Krzysztof Kościuszko. Domagali się czerwonej kartki dla naszego zawodnika. Arbiter jednak ukarał żółtymi kartkami obu zawodników, zaś trenera z kierownikiem odprawił na trybuny..

Reklama

- Szkoda, że na koniec meczu sędzia nie był mężczyzną i nie ukarał czerwoną kartką zawodnika gospodarzy- powiedział po meczu trener Huraganu Czesław Żukowski, jednocześnie przepraszając za swoje zachowanie .

Mimo zwycięstwa biało-czerwonych mecz nie podobał się częsci publiczności, dało się słyszeć gwizdy i słowa niezadowolenia co do postawy naszych zawodników. Słowa krytyki z trybun spadły na trenera Mirosława Dymka, który krótko skomentował zachowanie części kibiców zgromadzonych na krytej części stadionu „Niewiele trzeba, żeby była euforia, niewiele trzeba, żeby było totalne niezadowolenie” .

Reklama

Niestety w następnych meczach oprócz Adamskiego mogą nie zagrać: Tomasz Staniórski (problem z łydką) i Daniel Kacprzyk (skręcony staw skokowy).


Przed stadionem w czasie meczu z inicjatywy kibiców i zarządu klubu stanął ambulans, w którym każdy zdrowy, pełnoletni kibic mógł oddać krew. Tym razem, oprócz satysfakcji z udzielenia pomocy, honorowych krwiodawców czekała dodatkowa nagroda- darmowa wejściówka na mecz z Zatoką Braniewo. To już na tydzień!

WIDEORELACJA z meczu i konferencji prasowej trenerów.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości